E'A GEL | GÖRE | KLER | & KAMPANYALAR
Biz Kimiz?
Tanıtım

Vodafone FreeZone neden var?

Sen hayatının en güzel anlarını yaşarken sana bir takım güzellikler yapmak için var. Sen gençsin. İstersen konsere gider, istersen indirimli yemek yersin. Yanındayız.

Bazen tarifeni esnetir, bazen sevgilinle sinemaya gidersin. Arkandayız. Canın isterse internete girer, canın istemezse cevap vermez, ‘duymamışım canım yaa’ dersin. Seninleyiz.

Bazı anlar kariyerine odaklanır, bazı anlar her şeyi boşverir sadece müzik dinlersin. Beraber dinleriz. Hayatının en güzel yıllarını kafana göre yaşar, ama hiç bir şeyi de aksatmazsın. Böyle de güzel bi’ insansın sen.

Unutma, kafana göre yaşamak istediğin her an FreeZone senin yanında.

 

SSS

Nedir?

FreeZone, tarife, paket ya da kampanya değil bir gençlik kulübüdür.

Yaşım ne olmalı?

Yaşın aynı kalsın küçültme büyültme yapma 25 yaş ve altındaysan gel.

Bu geçici bir şey mi yoksa kalıcı mı?

Aklına gelen en kalıcı şeyi düşün… Heh işte onun kadar kalıcı.

Ne işe yarar?

Sinemadan konserlere, yemekten kıyafete, telefon ve tablet kılıflarına, futbola kadar onlarca alanda avantajlar sunar. Sana da gençliğini özgürce yaşamak kalır.

Şu 25 yaş altı olayını açabilir miyiz?

Soruyu çok ciddi sormuşsunuz, ciddi cevaplayalım. Tarifeden bağımsız 25 yaş ve altı (yani şu hayatta henüz daha 9493 gün geçirmemişsen) Vodafone bireysel hat sahibi veya kullanıcıları FreeZone’lu olabilir.

Hat illa benim mi olmalı?

Yooo… Yani hattın senin olmasına gerek yok. Hattı kullanıcı olarak tanımlatıp, FreeZone’lu olabilirsin. Sadece hattın sahibinin elinden tutup cep merkezine getirmen gerekiyor ya da çağrı merkezini arayıp hat sahibi (örneğin annen, baban...) aracılığı ile kendini hatta kullanıcı olarak tanımlatabilirsin. Bak şöyle, çağrı merkezini ara “FreeZone’lu olacam” de, hattın sahibi de yanında olsun “Yapın şunu FreeZone’lu beynimi yedi” desin hemen işlemleri yapalım.

Sahte kimlikle  ya da  geçen kış kapatılmış hatla girebilir miyim?

Ajanlığa gerek yok. Sistemde kimlik bilgilerinin doğrulanmış olması lazım. Bi’ zahmet açık ve aktif bir hat ile yap başvurunu da.

Biz yayının başını kaçırdık bir kez daha sorayım, Nasıl FreeZone’lu olurum?

Çok kolay, FREEZONE yazıp 1525’e SMS atman lazım. FreeZone’lu olma talebin alındığında ve gerçekleştirildiğinde sana SMS ile bilgi vereceğiz.

Şimdi, 2 kamyon  belge istersiniz siz değil mi?  Hangi belgeler lazım… Mesela sabıka kaydı, kütükten belge, tapu kaydı lazım mı?

Aman aman, bize böyle şeyler lazım değil. Bir SMS  atsan  (O da bedava) yeter de artar bile, yorma kendini hiç.

Mesela ben tam şu an FreeZone’lu muyum acaba?

Merak ediyorsan FREEZONESORGU yaz 1525’e gönder, cevap gelsin.

Çıkmam ama diyelim ki çıkmak istedim. Ne yapmak lazım?

FREEZONECIKIS yazıp 1525’e göndererek ücretsiz çıkış yapabilirsin. Şartlar tamam olduğu sürece istediğin zaman yeninden FREEZONE yazıp 1525’e göndererek yeniden FreeZone’lu olabilirsin.

FreeZone’lu olarak bir şifrem var mı?

Kulüp üyeliği için şifreye ihtiyacın yok. Kampanyaların katılım koşulları ise farklı farklı. Yok ben ayrı ayrı uğraşamam dersen akıllı cihazlarla uyumlu Avantaj Cepte uygulamasında senin için hepsini toparladık. Uygulamayı indirmek için AVANTAJ yaz 6666’ya gönder, fırsatlar cebine gelsin.

Nedir bu Avantaj Cepte uygulaması?

Vodafone FreeZone Avantajlarının hepsinin biraraya toplandığı akıllı telefonlarda çalışan uygulama! Uygulamayı yüklediğinde tüm avantajlar cebine geliyor, tek tıkla kampanyalara katılabiliyorsun!

Diyelim ki 25 yaşında ya da altındayım ama FreeZone’lu olamıyorum nedendir acaba?

Hat annenin veya babanın üzerine ise (aynı kütük numaralı), hattın sahibi seni hattın kullanıcısı olarak tanımlatabilir. Sen de FreeZone’lu olursun. Bu işlemi çağrı merkezi ya da cep merkezinden yapabilirsin (hattın sahibi yanında olsun)

FreeZone’da sonsuza kadar kalabilir miyim?

Hayır, maalesef olmaz. Kalmanı istesek de olmaz. FreeZone belli bir yaşın üstünde olanlar için çok uygun değil, 26 yaşına geldiğinde o yaşına uygun diğer Vodafone (www.vodafone.com.tr) güzelliklerine yelken açabilirsin.

Bir de hattın aktifliğini bir sebepten dolayı kaybettiyse. Aktif olduğunda yeniden üye olabilirsin.

Tamam, çok güzel şeyler var. Hem de çok bol var diyorsunuz da nereden takip edeceğiz bu olayları?

Avantaj Cepte uygulamasında! Şimdi tüm Vodafone FreeZone avantajları, Avantaj Cepte uygulaması ile cebine geliyor! Akıllı telefonlarla uyumlu uygulamayı indirmek için AVANTAJ yaz 6666’ya yolla!

Hattımı yeni aldım, şu an pırıl pırıl parlıyor. Ama FreeZone’a giremiyorum? Niye?

Hattını yeni aldıysan veya yeni müşteriysen önce TL yüklemen (1 TL bile olabilir, sadece hattı aktif hale getirmek için)  veya arama yapman lazım. Faturasız hatları aktif yapmak için cep lira yüklemek ya da arama yapmak gerekir.

Ben mesela Faturayı Aşmayan Ekstra tarifesindeyim, amca kızım Cep Özgür’de, bir arkadaşım da Yeni Özgür Genç’te, bize yok mu bi’ kolaylık?

Sen zaten FreeZone’lusun… Unutma Vodafone FreeZone tarifelerinde olanlar FreeZone Kulübüne direk üye oluyorlar. Avantajlardan anında faydalananıyorlar. Vodafone FreeZone tarifelerine göz atmak için sitenin “Tarife & Kampanyalar” bölümünü ziyaret edebilirsin.

Esaslar

- Vodafone FreeZone Kulübü, üyelerinin ihtiyaçlarına uygun pazar ve alanlarda  faaliyet gösteren ve Vodafone Türkiye ile işbirliktelik yaparak Vodafone müşterilerine indirim ve/veya hizmetlerinde avantaj sunmayı kabul eden firmalar ile marka sadakati hedeflenen servisin altında hayata geçecek kampanyalar ve hizmetler bütününü kapsar.

- Türkiye'nin her yerinden FreeZone'lu olunabilir. Tek yapılması gereken, FREEZONE yazıp 1525'e göndermektir.

- FreeZone'lu olabilmek için gerekli koşullar:

a) Vodafone bireysel aktif hat kullanıcısı olmalı

b) Kimlik bilgileri doğrulanmış olmalı

c) Hat sahibi veya kullanıcı 25 yaş ve altında olmalı

- FreeZone'lu olmak için herhangi bir belge gerekmemektedir.

- Tüm tarifelerdeki genç aboneler FreeZone'lu olabilir. Ek olarak Vodafone FreeZone markası ile 25 yaş ve altındaki abonelere özel çıkarılan tarifelerdeki aboneler otomatik olarak FreeZone'lu olurlar.

- Yukarıdaki koşullardan herhangi birinin kaybedilmesi halinde (örneğin 26 yaşında olma) FreeZone üyeliği otomatikman sona erer ve sms ile bilgi verilir.

- Yukarıda belirtilen koşullar yeniden sağlandığında abone FREEZONE yazıp 1525 e SMS göndererek tekrar kulübe üye olabilir.

- Ayrıca, numaranın başka bir operatöre taşınması, hattın iptal edilmesi veya devredilmesi durumunda FreeZone üyeliği sona erer.

- FreeZone üyeliğinin devam edip etmediği FREEZONESORGU yazılıp 1525'e gönderilerek öğrenilebilir.

- İstenildiği zaman FREEZONECIKIS yazıp 1525'e gönderildiğinde üyelik sonlandırılabilir.

- FreeZone'lu olmak için, çıkış ve sorgu için 1525'e atılan tüm SMS'ler ücretsizdir.

- FreeZone'un üyelerine sunduğu özel kampanyalar ve marka işbirliklerine bağlı avantajlardan faydalanmak için FreeZone üyesi olmak ve kampanya katılım koşullarını yerine getirmiş olmak gereklidir.

- Üyelik işleminde sistemdeki aksaklıklar nedeniyle gecikmeler yaşanabilir. Talebin alınması ve işleme eklenmesi durumunda bilgi verilecektir. Aynı şekilde üyelik işlemi gerçekleştiğinde de yeniden SMS ile bilgilendirme yapılır.

- Kullanıcısı olunan veya hat sahibi olunan birden fazla numara varsa her bir numara için üye olunabilir.

- FreeZone Kulübü’ne üyelik şifresi bulunmamaktadır. Şifreler FreeZone Kulübü dahilinde marka işbirlikleriyle yapılan tekliflerden faydalanmak için teklif başına alınmaktadır.

- Kampanyalar kapsamında 6666 platformuna gönderilen SMS’ler 40KRS olarak ücretlendirilmektedir. Genç Menü Kampanyası SMS’leri ücretsizdir.  Hesabını Bilen ve Faturayı Aşmayan tarifelerde SMS ücretsizdir.

- FreeZone Kulübü dahilinde, üyelerden kampanya katılım koşullarını sağlayanlara Vodafone Türkiye ile işbirliği içerisine girecek markaların kampanya koşullarını yerine getiren abonelere özel kendi ürün ve hizmetlerinde; fiyat veya hizmet avantajı sağlanacaktır.

- Vodafone FreeZone üyelerine yapılacak kampanya detayları www.vodafonefreezone.com’da belirtilecek. Kampanyanın detayları yapıldığı kanala göre sosyal medya ve Avantaj Cepte uygulamasından da verilebilecektir. FreeZone kulübü üyeleri dönemsel olarak bu kampanyalarla ilgili SMS aracılığıyla da bilgilendirilebileceklerdir.

- Daha önce bildirimi yapılan Vodafone FreeZone Sinema ve Vodafone FreeZone Genç Menü Kampanyaları da bu kapsama dahildir.

- Kampanya katılım koşulları kampanya başına değişmekte, bilgi Vodafone FreeZone’un ilgili hesaplarında duyurulmaktadır.

- Avantaj Cepte mobil uygulaması sadece iOS 5.0 / Android 2.3   ve üzeri versiyonlara sahip akıllı cihazlarda kullanılabilir.

- Marka işbirlikleri çerçevesinde geliştirilen kampanyalar kapsamında Vodafone anlaşmalı markalarından satın alma yapan bir müşteri anlaşmalı firma satın alma prosedürüne uygun hareket edecektir.

- İş birlikteliği yapılan firmalar ve Vodafone yapılan indirimi ve/veya avantajı sınırlama ya da iptal etme hakkına sahiptir.

-  Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel  ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Vodafone Türkiye abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar. Kullanım için gerekli data bağlantısı, kullanıcının kendi data tarifesi veya paketi üzerinden ücretlendirilecektir.

ÖZGÜRCE KONUŞ ÖZGÜRCE KEŞFET ÖZGÜRCE EĞLEN